Produktu sērijas

JELD-WEN produkcija ir iedalīta divās sērijās: CLEVER un ADVANCE. Abas šīs produktu sērijas piedāvā gan klasiskus, gan modernus durvju modeļus. ADVANCE sērijā iekļauti arī durvju modeļi, kas atbilst dažādām prasībām kā, piemēram, ugunsdrošība.

ADVANCE-LINE


JELD-WEN ADVANCE-line sērija ir izvēle tiem, kas izvirza īpašas prasības gan durvju funkcionalitātei, gan speciāliem risinājumiem. Šo durvju pievilcība slēpjas detaļās. JELD-WEN ADVANCE-line atšķirības zīme ir modernu produktu klāsts, kurus var ražot arī pēc speciāliem izmēriem. Šīs durvis atbilst ugunsdrošības un būvniecības standartiem, prasībām attiecībā uz skaņas izolāciju. Tās ir uzstādāmas arī ārstniecības iestādēs. Šīs sērijas durvis var būt dārgākas, tomēr tās atbildīs pat visprasīgāko klientu prasībām.

 

 

clever-line


JELD-WEN Clever line sērijas produkti ir ļoti rentabls risinājums tiem, kas nav gatavi kompromisam attiecībā uz kvalitāti. Vienkāršie, bet stilīgie Clever line produkti, pateicoties plašajam sortimentam, atbilst galvenajām stila un apdares prasībām. Durvis ir gatavas uzstādīšanai.

Izvēlieties JELD-WEN Clever line sērijas produktus - tie atbilst visām pamatprasībām!

 

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.