Arctic un EI30 konstrukcijas ārdurvis

Function sērijas ārdurvis iepējams pasūtīt arī ar enerģiju taupošo Arctic konstrukciju. Dažas Function sērijas ārdurvis pieejamas arī kā ugunsdroši modeļi.

Enerģiju taupošā Arctic konstrukcija

Advance sērijas ārdurvis ir noturīgas pret mainīgajiem laika apstākļiem un notur siltumu telpās.

Function sērijas ārdurvju vērtnes biezums ir 70mm, kas nodrošina labu siltumizolāciju. Ārdurvju siltumizolāciju nodrošina ne vien izolējošie materiāli durvju vērtnē, bet arī  durvju un kārbas blīvējums.

Function sērijas Arctic ārdurvju vērtnes biezums ir 90mm, durvju slieksnī ir iestrādāts blīvējums. Pateicoties īpašai siltumizolācijas konstrukcijai, siltuma zuduma koeficients U viena modeļa durvīm ir ievērojami mazāks durvīm ar Arctic konstrukciju. Piemēram, Function sērijas standarta modeļiem U≤ 0,7-1,0 W/m2K, bet Function sērijas Arctic modeļiem U  ≤ 0,6-0,9 W/m2K.

>> Arctic konstrukcijas ārdurvju tehniskā informācija
>> Pieejamo modeļu klāsts ar Arctic konstrukciju

 Ugunsdrošas ārdurvis

Daži Function sērijas ārdurvju modeļi ir pieejami arī kā ugunsdrošas EI30 ārdurvis. Stiklotas ugunsdrošās ārdurvis atbilst arī Rw38dB skaņas izolācijas prasībām.

 

>> Ugunsdrošo ārdurvju tehniskā informācija
>> Pieejamie Function sērijas ugunsdrošie modeļi.

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.