Paplašinājumi ārdurvīm

Lai pilnībā izmantotu dienas gaismu, lielās ārdurvju ailēs iesakām uzstādīt stiklotus paplašinājumus. Sānu vai augšējais paplašinājums ir lielisks risinājums gadījumos, kad, renovējot mājokli, nepieciešams aizpildīt lielāku aili.

Verams vai neverams paplašinājums?

Veramam paplašinājumam un vērtnei ir kopēja durvju kārba, kas eju padara ievērojami platāku. Tā var noderēt, mainot dzīvesvietu vai pārvietojot lielgabarīta mēbeles un sadzīves tehniku. Pasūtot durvis ar paplašinājumu, lūdzam norādīt galvenās vērtnes vēršanās virzienu. Paplašinājuma vēršanās virziens tiek izgatavots saskaņā ar durvju vērtnes vēršanās virzienu.

Neveramiem paplašinājumiem ir atsevišķa kārba. Tos izmanto galvenokārt, lai iegūtu papildu dienas gaismu telpās vai vienkārši aizpildītu durvju aili.

 

Krāsa, finierējums, stiklojums

Function sērijas ārdurvju paplašinājumi tiek izgatavoti durvju krāsā. Finierētus paplašinājumus tā pat kā durvis iespējams pasūtīt ar vertikālu vai horizontālu finierējumu. Finierētām durvīm augšējā paplašinājuma kārba ir krāsota finierējumam atbilstošā tonī.

Ārdurvju paplašinājumiem ir pieejami trīs veidu stiklojumi: caurspīdīgs, Satiin vai Cotzwold.

 

Energotaupība

Monolītiem paplašinājumiem siltuma caurlaidības U koeficients U≤ 0,7 W/m2K, stiklotiem paplašinājumiem U≤ 1,0 W/m2K. Paplašinājumus iespējams pasūtīt arī ar Arctic konstrukciju, kas ir vēl mazāk siltumcaurlaidīga, kā arī ar biezākām kārbām (130mm, 170mm, 210mm).

 

 

 

Ulko_oven_avautuva_levike_umpi_AL1200

Ulko_oven_avautuva_levike_AL1200_W69_viilutettu

 

Ulko_oven_kiintea_levike_KL1100_W01

Ulko_oven_kiintea_levike_KL1100_W02

 

 

 

Verams paplašinājums AL1200

Verams paplašinājums AL1200
W69

 

Neverams paplašinājums KL1100
W01

Neverams paplašinājums KL1100
W02

 

Ulko_oven_ylaikkuna
Augšējais paplašinājums KY1260 W01

 

 

 

 

 

>> Iepazīstieties ar ārdurvju izmēriem

>>Iepazīstieties ar piedāvāto ārdurvju klāstu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.