Durvju furnitūra

Iegādājoties durvis, neaizmirstiet pasūtīt arī piemērotu durvju furnitūru: rokturus, durvju aizgriežņus, ja nepieciešams, aplodas un telpām ar paaugstinātu gaisa mitrumu arī ventilācijas restes!

Rokturi

Durvju komplektā rokturi nav iekļauti. Durvju rokturi komplektā ir tikai saunas un stikla durvīm. Rokturi durvīm piešķir skaistu nobeiguma akcentu. JELD-WEN piedāvātie HOPPE durvju rokturi ir pieskaņojami jebkuram interjeram. Ja nepieciešams pasūtiet arī durvju aizgriezni. HOPPE durvju rokturim ir 10 gadu ražotāja garantija.

 

 

painike_750_atlanta

750 rokturis iekšdurvīm
Atlanta

Matēts misiņš

painike_751_atlanta

751 rokturis iekšdurvīm
Atlanta

Alumīnijs

painike_752_stockholm

752 rokturis iekšdurvīm
Stockholm

Alumīnijs

painike_753_amsterdam

753 rokturis iekšdurvīm
Amsterdam

Alumīnijs un nerūsējošais tērauds

painike_754_luxembourg

754 rokturis iekšdurvīm Luksemburg

Alumīnijs

Aplodas

Aplodu komplekts izgatavots no MDF ar baltu melamīna pārklājumu vai ozola finierējumu. Komplektā ietilpst 1x1,2m un 2x2,2m garas aplodas.

Ventilācijas restes

Ventilācijas restes iespējams uzstādīt visiem Easy un Stable durvju izmēriem un modeļiem,        kā arī Style 8-10x20;21M izmēru modeļiem. Ventilācijas restes ir baltā vai bēšā krāsā, izmēri ir 430x75mm.

 

 

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.