Sliekšņi

 

 

Pasūtot sliekšņus iekšdurvīm, pievērsiet uzmanību durvju kārbai. Noskaidrojiet, vai Jums nepieciešams slieksnis kārbai, kas ir domāta durvīm ar pārfalci vai bez pārfalces. Durvju tips ir norādīts piktogrammā:

 

PICK_rebated                        PICK_unrebated
Durvis ar pārfalci         Durvis bez pārfalces

 

PICK_rebated 

Slieksnis kārbai, kas domāta durvīm ar pārfalci

Sliekšņi durvīm ar pārfalci izgatavoti no ozolkoka un ir lakoti. Sortimentā ir 3 dažādi modeļi: standarta slieksnis (650. modelis), plakanais slieksnis ar atvērumu ventilācijai (651. modelis) un speciālais slieksnis vannas istabām (652. modelis).

Modeli 650 parasti izvēlas gadījumos, kad grīda abās durvju pusēs ir vienā līmenī. Šis ir visizplatītākais sliekšņa veids. Slieksnis ir piemērots 92mm biezai kārbai. Sliekšņa platums iespējams 7-10M, 12M, 13M, 15M, kā arī īpašie izmēri 590-1990mm. 68mm platām kārbām piedāvājam 7-10M platus sliekšņus.

Plakano slieksni - modelis 651 - izvēlas gadījumos, kad starp vērtni un slieksni nepieciešams atstāt spraugu ventilācijai. Plakanais slieksnis labi iekļaujas arī mūsdienīgos interjera risinājumos. Sliekšņa platums iespējams 7-10M, 12M, 13M, 15M, kā arī īpašie izmēri 590-1990mm.

Sliekšņa modeli nr. 652 izvēlas gadījumos, kad grīda abās vērtnes pusēs ir dažādos augstumos. Sliekšņa platums iespējams 7-10M.

 

Slieksnis 92mm biezai kārbai    
Kynnys6_kyntteellinen

Plakanais slieksnis (slieksnis ar ventilāciju) Kynnys7_silea

Slieksnis vannas istabām/WC Kynnys8_kylpyhuone

Kynnyspiirustus_kyntteellinen

Kynnyspiirustus_silea Kynnyspiirustus_kylpyhuone

 

 

   PICK_unrebated  

Slieksnis kārbai, kas domāta durvīm bez pārfalces

 

Sliekšņi durvīm bez pārfalces izgatavoti no lakota ozolkoka un nelakota bērza. Neapstrādāto bērza sliekšņu priekšrocība ir tā, ka sliekšņa krāsu var saskaņot ar grīdas vai durvju krāsu.

Ozolkoka un bērza sliekšņi pieejami 68mm un 93mm biezām kārbām, iespējamie izmēri 7-10M.

Durvīm ar paplašinājumu (12M) un divviru durvīm (13,3M un 15M) piedāvājam tikai neapstrādātus bērza sliekšņus.

Plakano sliekšņu (ar ventilāciju) piedāvājumā ir tikai no lakota ozolkoka, 68 un 93mm biezām kārbām un 7-10M platumā.

 

INT-PH-threshold _unreb 

Slieksnis kārbai, kas domāta durvīm bez pārfalces

(attēlā 68mm neapstrādāta bērza slieksnis)

 

                        

 INT_DR_threshold_unrebated_flush

Plakanais slieksnis ventilācijai kārbai, kas domāta durvīm bez pārfalces.

 

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.