Ovivalikoima_paakuva_saunanovi

Saunas durvis

Pirts mūsu mājās ir vieta, kur atjaunojam spēkus un atpūšamies. Durvīm uz pirti ir jābūt pieskaņotām pirts iekšējai apdarei. Stikla durvis uz pirti neietekmē lielais gaisa mitrums, temperatūras svārstības, arī ūdens nokļūšana uz tām nekaitē. Tieši tādēļ šādas durvis ir ieguvušas tik lielu popularitāti. Izvēlieties piemērotas un glītas saunas durvis no JELD-WEN klāsta!

Meklējat ekonomisku risinājumu vai vēlaties investēt?

JELD-WEN piedāvājumā atrodamas saunas durvis gan klasiskā vienkāršībā, gan moderna dizaina saunas baudītājam.

Saunas durvis ir izgatavotas no 8 mm bieza, rūdīta stikla. Clever sērijas saunas durvju klāstā ir caurspīdīga, bronzas un pelēkā krāsā stikla durvis bez raksta. Standarta apaļā roktura vietā var pasūtīt arī no koka vertikālu vai horizontālu rokturi. Kārbas un roktura materiālam var izvēlēties vai nu alksni, vai priedes koku. 

Prasīgākam klientam dizainere Tīna Rotsi (Tiina Rootsi) ir izstrādājusi gan ģeometriskus, gan dabas iedvesmotus rakstus ADVANCE sērijas Purity sauna durvīm. Ģeometriskie raksti uz stikla drukāti sietspiedē, raksts ir piemērotas krāsas caurspīdīgs stikls. Oksa stila durvis ir gatavotas digitālajā drukā, vērtne nav caurspīdīga arī raksta vietās, tādējādi ir ļoti piemērots risinājums telpām, kur nav vēlami sveši acu skatieni. Gan sietspiede, gan digitālā druka ir veikta pirms durvju stikla rūdīšanas, kas nodrošina drukas augstu kvalitāti, labu izturību un neļauj krāsai plaisāt arī pēc ilgāka laika.

Pēc vēlēšanās var izvēlēties standarta apaļa roktura vietā vai nu apaļu, dekoratīvi frēzētu, vai vertikālu, vai horizontālu rokturi, kas izgatavots no tāda paša materiāla kā kārba. Alkšņa kārbas vietā dažiem modeļiem var izvēlēties vai nu melni, vai balti krāsotu kārbu un rokturi.

JELD-WEN koka rokturi ir patentēti un ir piemēroti tikai JELD-WEN durvīm, tāpēc atsevišķi tos iegādāties nav iespējams.

Vēl nevarat izvēlēties, kādas durvis Jums nepieciešamas?

Apskatiet Saunas durvju galeriju!

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.