Swedoor Purity Vertico vertical handel scenery 1440x528

Saunas durvis

Pirts mūsu mājās ir vieta, kur atjaunojam spēkus un atpūšamies. Durvīm uz pirti ir jābūt pieskaņotām pirts iekšējai apdarei. Stikla durvis uz pirti neietekmē lielais gaisa mitrums, temperatūras svārstības, arī ūdens nokļūšana uz tām nekaitē. Tieši tādēļ šādas durvis ir ieguvušas tik lielu popularitāti. Izvēlieties piemērotas un glītas saunas durvis no mūsu klāsta!

Meklējat ekonomisku risinājumu vai vēlaties investēt?

Mēs piedāvājum atrodamas saunas durvis gan klasiskā vienkāršībā, gan moderna dizaina saunas baudītājam.

Saunas durvis ir izgatavotas no 8 mm bieza, rūdīta stikla. Clever sērijas saunas durvju klāstā ir caurspīdīga, bronzas un pelēkā krāsā stikla durvis bez raksta. Standarta apaļā roktura vietā var pasūtīt arī no koka vertikālu vai horizontālu rokturi. Kārbas un roktura materiālam var izvēlēties vai nu alksni, vai priedes koku. 

Pēc vēlēšanās var izvēlēties standarta apaļa roktura vietā vai nu apaļu, dekoratīvi frēzētu, vai vertikālu, vai horizontālu rokturi, kas izgatavots no tāda paša materiāla kā kārba. Alkšņa kārbas vietā dažiem modeļiem var izvēlēties vai nu melni, vai balti krāsotu kārbu un rokturi.

Mūsu koka rokturi ir patentēt un ir piemēroti tikai mūsu durvīm, tāpēc atsevišķs tos iegādāties nav iespējams.

Vēl nevarat izvēlēties, kādas durvis Jums nepieciešamas?

Apskatiet Saunas durvju galeriju!

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.