Kārbas saunas durvīm

Saunas durvju komplektu iespējams iegādāties tikai kopā ar durvju kārbu. 42x92mm kārbai ir regulējamas eņģes, kuras nodrošina 800mm platu brīvu eju (9M). ADVANCE un CLEVER sērijas durvju kārbas nav vienādas.

Alkšņa koka durvju kārba

ADVANCE sērijas Purtity saunas durvīm (izņemot Smoke) komplektā ir augstvērtīga alkšņa koka durvju kārba ar durvju blīvējumu. Kārba izgatavota no viendabīgām alkšņa lamelēm, bez zaru vietām. Kārbai ir pelēkas JWGD-101 eņģes, 2 gab. Tās nodrošina vismaz 800mm brīvu eju, durvis atverot 90° (9M izmēram).

Melna durvju kārba

ADVANCE sērijas Smoke un Oksa modeļiem iespējams pasūtīt melnu priedes koka kārbu ar blīvējumu un rokturi. Kārba krāsota ar Becker Laqva melnu aizsargkrāsu (melnās pirts tonī). Priedes kārba ražota no bez zaru lamelēm. Kārbai ir pelēkas JWGD-101 eņģes, 2gab., kas nodrošina vismaz 800mm brīvu eju, durvis atverot 90° (9M izmēram).

Priedes koka durvju kārba

Clever sērijas durvīm komplektā iekļauta neapstrādātas priedes koka durvju kārba (ar blīvējumu). Durvju kārba izgatavota no priedes masīvkoka, kārbā iespējamas zaru vietas. Kārbai ir pelēkas JW715 eņģes, 2 gab., kas nodrošina vismaz 800mm brīvu eju, durvis atverot 90° (9M izmēram).

Alkšņa koka kārba

Clever sērijas saunas durvis iespējams pasūtīt komplektācijā ar alkšņa koka kārbu, kurai zaru vietas nav izņemtas. Kārbai ir pelēkas JW715 eņģes, 2 gab., kas nodrošina vismaz 800mm brīvu eju, durvis atverot 90° (9M izmēram).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.