Rokturi saunas durvīm

Saunas durvis tiek pārdotas komplektā ar apaļu rokturi, kas izgatavots no tāda paša materiāla kā durvju kārba. Papildus iespējams pasūtīt arī dizaineru veidotus apaļus, vertikālus vai horizontālus rokturus ar frēzētu rakstu.Šie rokturi ir piemērot tikai mūsu saunas durvim un tos iespējams iegādāties tikai kopā ar durvīm.

Standarta apaļais durvju rokturis

Standarta apaļais durvju rokturis ir izgatavots no tāda paša materiāla kā durvju kārba. ADVANCE sērijas durvīm neapstrādāts priedes vai alkšņa rokturis bez zaru vietām, CLEVER  sērijas durvīm neapstrādāts priedes vai alkšņa rokturis.

Apaļš rokturis ar frēzētu rakstu

ADVANCE sērijas saunas durvīm iespējams pasūtīt apaļu durvju rokturi ar frēzētu rakstu. Šis ir neuzkrītošs, tomēr elegants durvju dekors.

Vertikāls saunas durvju rokturis

Vertikālais durvju rokturis akcentē durvju grafisko dizainu un  kalpos kā elegants dekors gan durvīm, gan saunai. Vertikālais rokturis ir izgatavots no tāda paša materiāla kā durvju kārba un to ir iespējams pasūtīt tikai kopā ar ADVANCE vai CLEVER sērijas saunas durvju komplektu.

Horizontālais saunas durvju rokturis

Horizontālais rokturis ir ne tikai ērts lietošanā, bet arī skaists. Visam mūsu saunas durvim iespējams pasūtīt horizontālo rokturi.  Ja esat nolēmuši uzstādīt horizontālo rokturi, pārliecinieties, lai durvju kārbas eņģu puse būtu vismaz 30mm atstatus no šķērssienas, lai nodrošinātu durvju pilnīgu atvēršanu.

  

 

 vaakavedin

 


Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.