Tehniskā informācija saunas durvīm

  Saunas stikla durvis ir atšķirīgas gan vizuāli, gan pēc tehniskajām īpašībām. 

 Saunas durvis

Tehniskā informācija

Galleria _saunanovi _kirkas
Vērtne: 8mm rūdīts stikls
Krāsa: Caurspīdīgs vai satīna stikls, bronzas vai pelēka toņa stikls
Kārba: 42x92mm neapstrādāta alkšņa kārba ar blīvējumu.
Eņģes: Pelēkas, uz sāniem regulējamas eņģes FL-75PSSGD (2 gb.) stikla durvīm. 9M izmēra durvīm 90° atvērumam brīvā eja vismaz 800mm.
Slēģis: Pelēks rullīšslēģis.
Rokturis:

Komplektā iekļauts apaļš koka rokturis (tāda paša materiāla kā kārba). Papildus iespējams pasūtīt komplektu ar vertikālu vai horizontālu koka rokturi. Rokturus iespējams iegādāties tikai komplektā ar saunas durvīm.

Izmēri: 7-9 x 19M, 8-10 x 20M
Vēršanās virziens: Visas saunas durvis komplektētas kā labā vēršanās virziena durvis. Lai mainītu durvju vēršanās virzienu, izjauciet kārbu un samainiet kārbas augšgalu un slieksni vietām.
Garantija: 2 gadi
Modeļi: Skatīt Saunas durvju modeļu galeriju modeļus bez raksta.

 

Uz sākumu

 

 Purity saunas durvis

Tehniskā informācija INT-SPA-illustr . Vertico
Vērtne: 8mm rūdīts stikls
Stikls: Caurspīdīgs, pelēks, bronzas vai melns rūdīts stikls
Raksts:

Pisara un Vertico modeļiem pelēks sietspiedes raksts, stikls - pelēks, caurspīdīgi dūmakains. SquareW un OrnamentW modeļiem balts sietspiedes raksts, vērtne - caurspīdīgs stikls. Oksa modelim digitālās apdrukas raksts, vērtne - caurspīdīgs stikls.

Sietspiedes druka ir gaismas caurlaidīga, digitālā apdruka (Oksa modeļi) nav gaismas caurlaidīga.

Kārba: 42 x 92 mm alkšņa kārba ar blīvējumu.
Eņģes: FL-75PSSGD (2 gb.) eņģes stikla durvīm. 9M izmēra durvīm 90° atvērumam brīvā eja vismaz 800mm.
Slēģis: Pelēks rullīšslēģis
Rokturis: Komplektā iekļauts apaļš koka rokturis. Papildus iespējams pasūtīt komplektu ar vertikālu vai horizontālu koka rokturi. Rokturus iespējams iegādāties tikai komplektā ar saunas durvīm. Visi rokturi ir gatavoti no tā paša materiāla kā durvju kārba.
Izmēri: 7-9 x 19M
Vēršanās virziens: Visas saunas durvis komplektētas kā labā vēršanās virziena durvis. Lai mainītu durvju vēršanās virzienu, izjauciet kārbu un samainiet kārbas augšgalu un slieksni vietām.
Garantija: 2 gadi
Modeļi: Skatīt Saunas durvju modeļu galeriju modeļus ar rakstu.

 

 Uz sākumu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.