Furnitūra vasarnīcu durvīm

Vasarnīcas durvju komplektā ir iekļauta slēdzenes mehānisms un pretplāksne.

Durvju rokturi un atslēgu komplektu lūdzu pasūtiet atsevišķi.

Durvju rokturu komplektā iekļauti 2 rokturi, kvadrātveida savienotājs un 2 stiprinājuma skrūves.

Rokturi

EXT_handle_chrome EXT_handle_br.brass

Rokturis ārdurvīm

Hromēts

Rokturis ārdurvīm

Matēts misiņš

 

 

 

 

 

 

Rokturus fiksējošās skrūves nepieciešams saīsināt atbilstoši durvju vērtnes biezumam. Uzstādiet rokturus un kvadrātveida savienotāju. Ievietojiet skrūves tām paredzētajās vietās un atzīmējiet lieko skrūvju garumu. No saīsinātās skrūves līdz roktura uzlikai jābūt 1-3mm. Pretējā gadījumā dekoratīvais uzgrieznis nesniegsies līdz skrūves vītnei. Rokturus novietojiet tā, lai fiksējošās skrūves būtu roktura apakšpusē. Rokturu skrūvēm jābūt iekšpusē.

Atslēgu komplekts vasarnīcu durvīm

EXT_lock_chrome EXT_lock_br.brass

Atslēgu komplekts vasarnīcu durvīm

Hromēts

11mm uzlika

Atslēgu komplekts vasarnīcu durvīm

Matēts misiņš

11mm uzlika

 

 

 

 

 

 

 

 

Vispirms uzstādiet atslēgas cilindru un aizgriežņa stiprinājumu. Aizgriežņa stiprinājums jāsaīsina atbilstoši durvju vērtnes biezumam. Lai pareizi nomērītu stiprinājuma garumu, uzstādiet atslēgas cilindru un stiprinājumu, uzlieciet aizgriezni, nomēriet attālumu no aizgriežņa līdz vērtnei, saīsiniet aizgriežņa stiprinājumu. Pieskrūvējiet cilindru un aizgriežņa stiprinājumu, uzlieciet aizgriezni, uzlieciet uzliku tā, lai zīme "UP" būtu augšpusē. Montāžas skrūvēm arī ir jāatbilst  vērtnes biezumam. Uzlieciet durvju aizgriezni, ielieciet skrūves un atzīmējiet skrūvju garumu nedaudz virs durvju vērtnes virsmas. Saīsiniet skrūves.

 

EXT-lock_installation

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.