Durvju vēršanās virziens

Pirms pasūtiet durvis, noskaidrojiet durvju vēršanās virzienu. To Jūs varat noteikt, verot durvis uz savu pusi.

Labās vai kreisās puses durvis?

Labās puses durvīm, verot uz sevi, durvju eņģes atrodas labajā pusē, bet durvju rokturis – kreisajā. Durvis var atvērt ar labo roku.

Kreisās puses durvīm, verot uz sevi, durvju eņģes atrodas kreisajā pusē, bet durvju rokturis – labajā. Durvis var atvērt ar kreiso roku.

Katisyys_Oven_katisyys_vasen

Kreisās puses durvis

Katisyys_Oven_katisyys_oikea

Labās puses durvis

 HAND

Pasūtot durvis, kurām ir uzstādītas iekaramās eņģes, obligāti jānorāda vēršanās virziens. Šīs durvis mūsu katalogos ir apzīmētas ar "rokas" piktogrammu.

Vēlamais durvju vēršanās virziens vienmēr jānorāda:

  • Ārdurvīm
  • Balkonu durvīm
  • Vasarnīcu tipa durvīm
  • Ugunsdrošajām durvīm

Saunas un SPA durvis var būt gan simetriskas, gan asimetriskas. Pasūtot asimetriskas durvis, norādiet durvju vēršanās virzienu. Šīs durvis ir atzīmētas ar "rokas" piktogrammu. Pasūtot iekšdurvis, pievērsiet uzmanību, vai tās ir durvis ar pārfalci vai bez pārfalces.

 

PICK_rebated

 

Durvju vērtni ar pārfalci, kas ir universālas vēršanās puses durvis, var uzstādīt gan kā labās, gan kreisās vēršanās puses durvis. Pasūtot asimetriskas durvis ar pārfalci, jānorāda nepieciešamais vēršanās virziens. Durvju katalogā pie asimetriskām durvīm ar pārfalci, kurām jānorāda vēršanās virziens, ir "ROKAS" piktogramma.

HAND

Kuras durvis ir simetriskas un kuras nav simetriskas?
Simetriskas ir durvis, kuras attiecībā pret simetrijas asi ir vienādas. Šo durvju horizontālās daļas var būt gan kā durvju augšpuse, gan apakšpuse.

 

Katisyys_epasymmetrinen_ovi

Asimetriskas durvis

Katisyys_symmetrinen_ovi

Simetriskas durvis

Simetriskām durvīm ar pārfalci durvju slēdzene ir uzstādīta kā labās vēršanās puses durvīm. Lai mainītu durvju vēršanās virzienu, jāmaina slēdzenes vēršanās virzienu.

 

Slēdzenes vēršanās virziena maiņa durvīm ar pārfalci


Slēdzenes vēršanās virziena maiņa iekšdurvīm nav sarežģīta:

INT_DR_rebated_change_hand_1 INT_DR_rebated_change_hand_2 INT_DR_rebated_change_hand_3 INT_DR_rebated_change_hand_4
1. Izņemiet slēdzeni no padziļinājuma 2. Pagrieziet slēdzeni pa 180º 3. Ievietojiet slēdzeni atpakaļ padziļinājumā 4. Pavelkot slēdzenes  mēlīti uz āru, pagrieziet to pa 180º

 

 PICK_unrebated

 

Iekšdurvis bez  pārfalces (ar taisnu malu) ir universālas. Durvis var uzstādīt gan kā labās, gan kreisās vēršanās puses durvis.

Visas stiklotās iekšdurvis bez pārfalces tiek ražotas kā kreisās vēršanās puses durvis. To stiklojuma gludā puse ir vērsta uz āru.

Durvis bez pārfalces ir aprīkotas ar Snap-in tipa eņģēm. Lai mainītu vēršanās virzienu, novietojiet vērtni Jums nepieciešamajā stāvoklī un savienojiet eņģes vērtnes daļu ar eņģes kārbas daļu.

 INT_DR_snap_in                    INT_PH_snap_in

Lai mainītu slēdzenes vēršanās virzienu vērtnei bez pārfalces, pavelciet slēdzenes mēlīti uz āru un pagrieziet par 180⁰. Slēdzene nav jāizņem no vērtnes!

INT_DR_change_hand_2014

Iekšdurvīm ir uzstādīts slēdzenes mehānisms 2014. Šīs durvis var aizslēgt ar atslēgu (iekļauta komplektā) vai ar aizgriezni (vannas istabas aizgrieznis). Aizgriezni iegādājaties kopā ar rokturi!

INT_DR_install_handle

 

Vēršanās virziena maiņa saunas un SPA stikla durvīm


Saunas un SPA stikla durvis (izņemot Oksa un Ornament modeļus) tiek piegādātas kā labās vēršanās puses durvis. Saunas un SPA stikla durvju vērtnes ir universālas. Vēršanās virzienu šīm durvīm var mainīt, demontējot kārbas horizontālo daļu un piestiprinot to pretējā pusē. Oksa un Ornament rakstainās saunas durvis un SPA stikla durvis nav simetriskas. Pasūtot durvis, norādiet vēlamo vēršanās virzienu!

Sauna_DR_change_hand

 

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.