Kā izvēlēties ārdurvis?

Ārdurvis ir viens no galvenajiem fasādes noskaņas noteicējiem. Tās sargā no nelūgtiem viesiem un sveic sen neredzētu draugu. Ārdurvis var daudz pastāstīt par mājas saimnieku, viņa vēlmēm, sapņiem un stilu. Ārdurvis ir mājas vizītkarte. JELD-WEN  Door Solutions produktu klāstā ir klasiska skandināvu stila durvis, kas lieliski sader ar izplatītākajiem fasādes apdares materiāliem – apmetums, ķieģeli, dēļi vai laukakmens.

Meklējat vienkāršu un klasisku risinājumu vai esat gatavs investēt enerģiju taupošās durvīs?

Clever sērijas Basic ārdurvis ir klasiska stila durvis, kas būs piemērotas ikvienai mājai.

Clever_line_logo 

 

Savukārt, ja Jums ir svarīgi taupīt enerģiju, izvēlieties ADVANCE produktu sērijas Function ārdurvis ar Arctic konstrukciju un apkures izmaksas ievērojami samazināsies!

 Advance_line_logo 

Kādas durvis izvēlēties?

Izvēloties durvis, jāņem vērā to plānotā atrašanās vieta - vai tās būs galvenās ieejas durvis, kas ir daļa no mājas fasādes, durvis uz saimniecības telpām, piebūvi vai pagrabu. Vai durvis būs uz ielas pusi vai pagalmu? Vai durvīm ir izvirzītas papildu prasības kā, piemēram, ugunsizturība? Mājas galvenajām ieejas durvīm un pagalma durvīm nav obligāti jābūt identiskām, tomēr mājas stila viendabīguma saglabāšanai iesakām izvēlēties vienas sērijas durvju modeļus. Piemēram, ja galvenās ieejas durvis ir stiklotas, tad pagalma durvis var būt tās pašas durvju sērijas modelis bez stiklojuma.

Mājas dienvidu pusē noteikti iesakām izvēlēties durvis gaišos toņos. Saules staru ietekmē tumšu toņu durvju virsmas temperatūra strauji mainās, kas var traucēt durvju nevainojamu darbošanos un bojā durvju virmas apdari. Lai mazinātu šo risku, iesakām virs durvīm uzstādīt jumtiņu ne šaurāku kā 7cm. Tas aizsargās Jūsu ārdurvis no krasām temperatūras svārstībām un lieka mitruma.

 

Uzstādīšanas vieta


Clever_line_logo Advance_line_logo

Klasiska celtne

 • Basic
 • Function

Mūsdienīga celtne

 • Basic
 • Function
Galvenās ieejas durvis
 • Basic
 • Function
Pagalma durvis
 • Basic

 • Function
Balkona durvis
 • Balkona durvis
Pasīvā celtne -
 • Arctic konstrukcija
Durvis ugunsdrošām sienām, katlu telpām -
 • Function ugunsdrošās durvis

 

Function ārdurvis var pasūtīt arī ar enerģiju taupošo Arctic konstrukciju un atsevišķus modeļus arī kā ugunsdrošās durvis EI30.

 

Arctic vai parastās konstrukcijas durvis?

ADVANCE sērijas ārdurvis spēj izturēt pat visnelabvēlīgākajos laika apstākļus. Basic sērijas durvju biezums ir 61mm, Function sērijai - 70mm. Ārdurvju konstrukcijā ietilpst izolējošie materiāli un blīvējums. Visas Function durvis iespējams pasūtīt ar Arctic konstrukciju, kam vērtnes biezums ir 90mm un iestrādāts dubultais blīvējums, arī slieksnim. Viena modeļa Arctic konstrukcijas durvīm U koeficients ir ievērojami mazāks kā tā paša modeļa parasto durvju U koeficients. Piemēram, parastām Function durvīm U koeficients ir ≤ 0,7-1,0 W/m2K atkarībā no modeļa, bet Arctic konstrukcijas durvīm ≤ 0,6-0,9 W/m2K (bez stiklojuma - 0,56 W/m2K).

Ulko_oven_arctic_rakenne

 

Ugunsdrošas ārdurvis

Atsevišķus Function ārdurvju modeļus var pasūtīt arī ugunsdrošas durvis EI30. Stiklotas ugunsdrošās durvis atbilst skaņas izolācijas prasību indeksam Rw38db. Ugunsdrošo ārdurvju U koeficients ir ≤ 1,0 W/m2K.

 

Apdare: krāsota vai finierēta?

Lielākai daļai ārdurvju virsma ir krāsots HDF. Basic sērijas durvis ir pieejamas baltā vai brūnā krāsā, Function sērija: baltā, brūnā, gaiši pelēkā, tumši pelēkā, sarkanā vai zilā krāsā. Modeli F2090 var pasūtīt arī ar termiski apstrādātu oša finierējumu.

Ulko_ovi_tyyleja

 

Durvis ar vai bez stiklojuma?

Atkarībā no plānotās uzstādīšanas vietas varat izvēlēties stiklotas ārdurvis vai durvis bez stiklojuma. Basic sērijas ārdurvis ir pieejamas ar caurspīdīgu stiklojumu, Function sērijas ārdurvis pieejamas ar caurspīdīgu stiklojumu, rakstaino Cotzwold vai matēto Satiin. Satiin un Cotzwold stiklojums laiž cauri gaismu, tomēr aizsargā no nevēlamiem skatieniem, tāpēc šie stiklojuma veidi ir lieliski piemēroti uz ielas pusi vērstām ārdurvīm.

Ulko_ovi_umpiovi_ja_lasitettu

 

Divviru durvis vai durvis ar paplašinājumu?

Atkarībā no ailes platuma dažkārt nepieciešams uzstādīt durvis ar paplašinājumu vai pat divviru durvis. Durvju paplašinājumus varam piedāvāt visām Function sērijas ārdurvīm. Paplašinājumi var būt gan verami, gan neverami. Neveramiem paplašinājumiem ir atsevišķa kārba, tāpēc tos varat uzstādīt gan vērtnes labajā, gan kreisajā pusē. Veramiem durvju paplašinājumiem ir kopēja kārba ar durvīm, tāpēc, pasūtot sev nepieciešamo komplektāciju, lūdzam norādīt durvju vēršanās virzienu.

Function durvīm pieejami arī virslogi.

Ulko_ovi_levikkeella_ja_pariulko_voi

 Vēršanās virziens?

Ārdurvis nav simetriskas, tāpēc, pirms veicat pasūtījumu, noskaidrojiet sev vēlamo ārdurvju vēršanās virzienu.

Pasūtiet savienojošo durvju furnitūru

JELD-WEN ārdurvju komplektā ietilpst slēdzenes korpuss. Papildus jāpasūta slēdzenes komplekts (cilindrs, uzlika, atslēgas, aizgrieznis) un rokturis.

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.