Kā izvēlēties durvis vasaras mājai?

Vasarnīcu tipa durvis var uzstādīt telpām, kas netiek apsildītas. Temperatūras starpība telpas iekšpusē un ārpusē nedrīkst pārsniegt 10°C.

Durvis saimniecības ēkai, lētākas par parastām ārdurvīm.

Vasarnīcu tipa ārdurvis iesakām uzstādīt vietās, kur nav nepieciešama parasto ārdurvju izturība pret temperatūras svārstībām, siltumizolācijas un  trokšņu slāpēšanas īpašības. Vasarnīcu tipa ārdurvis ir siltinātas ar EPS, taču to konstrukcijā nav iekļauta metāla loksne, kas nodrošina durvju vērtnes stabilitāti pret savērpšanos un izliekšanos. Lielas temperatūras starpības rezultātā vasarnīcu tipa durvis deformējas, tāpēc šīs durvis nav piemērotas telpām ar apkuri, tomēr ir lielisks risinājums neapsildāmām telpām.  

Arī palīgēkām ir nepieciešamas kvalitatīvas un kārtīgas durvis. Neapsildāmām ēkām, kā dārza māja, instrumentu novietne, vasaras māja, iesakām izvēlēties vasarnīcu tipa ārdurvis, kas ir siltinātas un lieliski kalpos šīm vajadzībām. Svarīgi, lai telpas netiktu apsildītas.

Tieši saules stari bojā tumšu toņu durvis!

Vasarnīcu tipa ārdurvīm ir nepieciešama beigu apstrāde. Vērtnes iekšpuse izgatavota no neapstrādāta saplākšņa, vērtnes ārpuse izgatavota no neapstrādātiem priedes profildēļiem. Durvju kārba un slieksnis – neapstrādāta priede. Pirms durvju uzstādīšanas durvju komplektam noteikti jāveic beigu apstrāde: tas jālako, jākrāso, jāeļļo utmldz.

Ēkas dienvidu pusē esošas durvis nekrāsojiet tumšos toņos! Tumšas krāsas durvis, saules ietekmē ātri sakarst, kā rezultātā durvju vērtne deformējas un normāla durvju funkcionēšana vairs nav iespējama.

Eglītes raksts vai vertikāli dēlīši? Vērtne ar stiklojumu vai bez?

Atkarībā no Jūsu vēlmēm, varat izvēlēties durvis ar stiklojumu vai bez. Abu variantu durvīm ir pieejami divu veidu modeļi. I40 modelim ir "eglītes" raksts. Pārējiem modeļiem ir vertikāls dēlīšu raksts.

Kārbas biezums 93mm vai 105mm ?

I30G modeļa kārbas biezums ir 105mm, pārējiem modeļiem ir 93mm biezas kārbas.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.