Kā izvēlēties saunas durvis?

Pirts mūsu mājās ir vieta kur atjaunojam spēkus un atpūšamies. Glītas, iekšējai apdarei pieskaņotas saunas durvis rada vienotu tēlu. Stikla durvis uz pirti neietekmē lielais gaisa mitrums, krasas temperatūras svārstības, arī ūdens nokļūšana tām nekaitē. Tieši tādēļ šādas durvis ir ieguvušas tik lielu popularitāti.

Klasisks risinājums vai investīcija interjerā? 

Clever produktu sērijā ietilpst lētas un klasiska vienkrāsaina stikla durvis bez raksta (caurspīdīgs, pelēks vai bronzas stikls), nodrošinot ieturētu stilu. Durvju komplektu varat papildināt ar alkšņa durvju kārbu vai dizaina rokturi.

Clever_line_logo

ADVANCE produktu sērijā saunas durvis atradīs pat visprasīgākais klients. Rakstu dažādība ļauj izcelt jebkuru interjera risinājumu.  

Advance_line_logo

Purity sērijas saunas durvis ir radījusi dizainere Tiina Rootsi. Purity saunas durvis ir dizaineres kaislīgs sapņa piepildījums. Ģeomeritskas formas, ziedu motīvi, zaru silueti var vedināt uz dažādām idejām telpu noformējumam, kur durvis piešķirs telpai noskaņu vai būs dominējošais interjera elements.

 

 Saunanovien_tyyleja_kuvioimaton Saunanoven_tyyleja_kuvioitu

Virziens?

Izvēloties Oksa sērijas durvis, lūdzu precizējiet nepieciešamo vēršanās virzienu. Visas pārējās saunas durvis ir universālas un oriģinālajā iepakojumā ir samontētas kā labās vēršanās virziena durvis. Vēršanās virzienu Jūs varat mainīt, demontējot durvju kārbas horizontālo daļu un uzstādot to kārbas otrā pusē.

 


Vasenkatinen_saunanovi Oikeakatinen_saunanovi

 

Durvju kārbas un roktura apstrāde

Visu saunas durvju komplektācijā ir iekļauts apaļš koka rokturis. Atsevišķi ir iespējams pasūtīt apaļu, horizontālu vai vertikālu frēzētu rokturi. Saunas durvīm kārbas un rokturi ir izgatavoti no vienas sugas koka (alksnis vai priede, dažiem modeļiem iespējams balts vai melns krāsojums). Mūsu koka rokturi ir patentēt un piemērot tikai mūsu durvīm, tāpēc tos iegādāties atsevišķs nav iespējams.

 

Saunanoven_vetimia

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.