Kā lasīt SD

 

DoP_image 

1. Šis SD numurs ir tāds pats, kā norādīts uz CE marķējuma. Ja tie ir vienādi, Jūs esat atradis pareizo SD.

2. Tā kā katrs SD attiecas uz vairākiem produktu tipiem, kas iedalīti grupās atkarīgi no durvju stiklotās daļas, Jums ir jāatver Pielikums Nr. 1, lai noskaidrotu, kurā grupā ietilpst Jūsu produkts. Kad Jūs esat atradis īsto grupu, atveriet tabulu ar norādītajiem sniegumiem (skat. 3. punktu).

2. Tabulā Jūs atradīsiet sava produkta sniegumu, kā noteikts CE marķējuma raksturojumā. Termins "npd" nozīmē, ka nav atbilstošu snieguma testu datu. Termins "n/a" nozīmē, ka nav iespējams noteikt attiecīgā produkta raksturojumu. Ņemiet vērā, ka sniegumi ir norādīti atbilstoši konkrētiem noteikumiem, kas aprakstīti CE marķējuma standartā.

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.