VAI ESI PADOMĀJIS, KAS JĀIZTUR TAVĀM ĀRDURVĪM KATRU DIENU?

Mūsu mājas vai dzīvokļa durvis reti kad saņem pietiekami daudz uzmanības. Vai esi domājis, kas jāiztur vidējām ārdurvīm Latvijā? Vējš, lietus, slapjdraņķis un aukstums, lai Tev un Tavai ģimenei iekštelpās būtu silti un droši. Pat vasarā, kad spīd saule un ārā ir neciešami karsts. Durvis ir savā vietā, uzturot telpas siltumā, kad ārā neviens nevēlas būt.

„Būtu diezgan briesmīgi, ja Tev vajadzētu būt ārdurvīm Latvijā, vai ne? Mierīgi stāvi un paciet ledainu vēju, kas stindzina kājas. Nemaz jau nerunājot par to, ka jāiztur sniegs un aukstums. Un tomēr nākas lepni stāvēt un izdzīvot kā mitrās pavasara vētrās, tā karstās vasaras dienās. Tas ir tiešām grūti, vai piekrīti? Labā ziņa ir tā, ka man patīk uzlabot Tavu ikdienu. Katru dienu visa gada garumā, gadu no gada!“

VAI IR LAIKS NOMAINĪT VECĀS ĀRDURVIS?

Ārdurvis sagaida Tevi ikreiz, kad pārnāc mājās, un ir ļoti svarīgi, lai Tev un Tavai ģimenei būtu mājās silti un droši. Tomēr durvīm ir arī estētiska funkcija – ar tām var padarīt mājas īpašākas un uzsvērt mājas stilu. Ja Tavu māju ārdurvis ir vecas un nolietojušās, ieskaties mūsu padomu sarakstā, par ko vajadzētu padomāt, izvēloties jaunas ārdurvis.

ĀRDURVIS IR SVARĪGAS

SMELIES IEDVESMU MŪSU JAUNĀKAJĀ KATALOGĀ!

Ārdurvis parasti tiek mainītas ik pēc 20-30 gadiem. Tādēļ ir svarīgi mājai izvēlēties savai gaumei, vajadzībām un naudas makam atbilstošas durvis. Piedāvājam ārdurvīm dažādus kvalitātes un funkcionalitātes, dizaina (vai nu klasiska, vai moderna), raksta, krāsu un stiklojuma variantus.

SWEDOOR ČETRAS ĀRDURVJU PRODUKTU SĒRIJAS – APSKATI ŠEIT:

ADVANCE-LINE Character ārdurvis pārstāv tīru, minimālistisku stilu un augsta līmeņa Skandināvijas dizainu, kas ideāli piemērots mūsdienu arhitektūrai. Visas Character durvis ir ar slēptām eņģēm, modeļiem ar stiklu nav stiklojuma līstu.

ADVANCE-LINE Function ārdurvis pārstāv funkcionālu dizainu, kas ir piemērots dažāda tipa un dažādos gadu desmitos būvētu ēku fasādēm.

ADVANCE-LINE Classic ārdurvis pārstāv elegantu un romantisku arhitektūru. Durvju dekoratīvais dizains ir piemērots klasiski iekārtotām mājām.
Visām Character, Funciton un Classic ārdurvīm ir plašs standartkrāsu klāsts, kā arī pēc vēlēšanās iespējams jebkurš NCS S krāsu paletes tonis.

Clever-line Basic ārdurvis, pateicoties labajai cenas un kvalitātes attiecībai, ir lieliska izvēle gan kā ēkas galvenās ieejas, gan kā mājsaimniecības durvis. Divas metāla plāksnes durvju vērtnē nodrošina stabilitāti arī skarbos apstākļos. Durvis ir pieejamas trīs standarttoņos – balts, brūns un pelēks.

Take Notice 2022 spring content girl

 

KAS TEV IR SVARĪGI, IZVĒLOTIES ĀRDURVIS?

Ārdurvīm ir daudz dažādas izvēles iespējas gan īpašību, gan dizaina ziņā. Izvēlies savām mājām durvis, kas atbilst Tavām vajadzībām, piemēram, enerģijas saudzēšana, lielāks stiklojuma apjoms, labāka skaņas izolācija, viegli un/vai ilgtspējīgi materiāli.

ECO – tā ir papildu iespēja Character, Function un Classic sēriju ārdurvīm. Klimatam draudzīgām ECO konstrukcijas durvīm ir vienlīdz glīts dizains, kā arī satur videi saudzīgu kokšķiedru, kas nodrošina lielisku siltuma izolāciju, saglabājot siltumu iekšā, bet aukstumu ārā. Izvēloties ECO konstrukcijas ārdurvis, izdaiļosi mājas fasādi, vienlaikus nodrošinot siltu un labu iekštelpu gaisotni gadiem ilgi. Bez tam šī ir zaļa izvēle.

UGUNS UN SKAŅAS IZOLĀCIJA – ja Tu dzīvo augsta trokšņa līmeņa apkaimē, ārdurvis ar palielinātu skaņas izolāciju ir pilnīgi noteikti nepieciešamas. Klasificētās SILENCE konstrukcijas ārdurvis ir ne tikai labas trokšņu slāpētājas, bet tām piemīt arī EI130 ugunsizturība un S200 dūmu necaurlaidība, kas nodrošina 30 minūšu ilgu evakuācijas laiku ugunsgrēka gadījumā.

GAISMA – līdzās vairākiem ārdurvju stiklojuma variantiem papildu gaismu var iegūt ar virsloga un stiklotu paplašinājumu palīdzību. Ārdurvju stikojumu var pasūtīt arī kā mājas numuru. Par drošību, protams, ir padomāts, tādēļ droši izmanto stiklojumu, lai uzsvērtu savu stilu vai priekšnamā ielaistu vairāk gaismas.

 

APSKATIES, KĀ JAUNAS ĀRDURVIS IEDERAS TAVĀS MĀJĀS

Lejupielādē mūsu aplikāciju un izmēģini dažādu durvju piemērotību tieši Tavām mājām.

 Take Notice 2022 spring couple

 

DURVIS RADA PIRMO IESPAIDU PAR TAVĀM MĀJĀM

Padari savas mājas īpašas ar krāsainām ārdurvīm. Pēc vēlēšanās vari izvēlēties durvis dažādos toņos iekšpusē un ārpusē, tādējādi tās ideāli pieskaņojot mājas interjeram.

Virslogs un stiklots paplašinājums kopā ar durvju stiklojumu ielaidīs priekšnamā vairāk gaismas un padarīs telpu plašāku.

Swedoor sortimentā ir vairāk nekā 50 dažādu modeļu ārdurvis. Nav svarīgi, vai dod priekšroku klasiskam, vai modernam stilam, šeit atradīsi tieši Tev piemērotas durvis.

Sameklēt tuvāko tālākpārdevēju >> 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.