Vasaras māju durvis sveic mūsu vasaras viesus

Ēkas, kura lielāko daļu gada stāv tukša, durvis ir ar nedaudz citādākām prasībām nekā durvis, kuras mājās izmantojam ikdienā. Mūsu vasarnīcu tipa durvju un Mökki durvju klāstā iespējams atrast tieši Jums piemērotu variantu.

Vasaras māja ir iemīļota miera oāze, kas sniedz gan garīgu, gan fizisku relaksāciju. Daži cilvēki izvēlas vienkārši atpūsties, citi vēlas makšķerēt, bet trešie – darīt pavisam ko citu.

Neatkarīgi no dažādiem brīvā laika pavadīšanas veidiem, uzturēšanās vasarnīcā ir ērts veids, kā norobežoties no ikdienas rūpēm – īpaši tad, ja to izmanto vārda burtiskā nozīmē kā vasarnīcu, nevis privātmāju.

Vasaras mājas ārdurvis tiek izmantotas daudz, jo, uzturoties vasarnīcā, laiku pārsvarā pavada ārā. Nepārtraukta durvju virināšana pieprasa, lai vasarnīcas ārdurvis būtu izturīgas, drošas un ērti izmantojamas. Dizaina ziņā vasarnīcu tipa durvis un Mökki durvis drīzāk ir piezemētas, rada ļoti mājīgu vidi un palīdz novirzīt domās prom no ikdienas rūpēm.

Drošas un izturīgas ārdurvis vasaras mājai

Mūsu vasarnīcu tipa durvis un Mökki durvis ir bez gala apdares jeb, precīzāk, no apdarei gatava priedes koka, ko var apstrādāt atbilstoši savām vēlmēm. Piedāvājumā ir durvju modeļi bez stikla un ar caurspīdīgu stiklu. Ārdurvis ar stiklu vienmēr ir laba izvēle, jo tādējādi Jūsu vasaras mājā var iekļūt vasaras gaisma.

Ja vasaras māja ir siltināta un tajā uzturas visu gadu, iesakām durvis izvēlēties no mūsu ārdurvju piedāvājuma. Šādā gadījumā pareizās durvis var atrast, piemēram, Character sērijā, kas mūsu klāstā tika ieviesta pagājušajā gadā. Character ārdurvis ir stilīgas, kvalitatīvas un ar minimālistisku Skandināvijas dizainu.

JELD_WEN_ulko _ovimiljoo _F2050_W68_sininen _talo _d -mokki

 

JELD_WEN_ulko _ovimiljoo _F1894_W71_eteinen -mokki

 

JELD-WEN-Character _ulko _ovi _Digits _mokki

 

JELD_WEN_ulko _ovimiljoo _F2050_W68_sininen _talo _d -mokki

 

Sauna kā gandrīz obligāta vasaras mājas daļa

Jaunās sērijas RETRO saunas durvju klāstā atradīsiet retrostila priedes koka saunas durvis. Piedāvājumā ir gan stikla durvis ar priedes rāmi, gan saunas durvis bez stikla no priedes koka.

Piedāvājumā netrūkst arī jau ierasto saunas durvju ar stikla durvju vērtni, kas saunai piešķir plašumu un ir ārkārtīgi izturīgas pret karstumu un mitrumu.

Vērts arī piebilst, ka saunas ar stikla durvīm aukstos laika apstākļos, vai arī tad, ja tās ilgāku laiku nav apkurinātas, nedrīkst pārāk ātri uzkurināt karstas, jo stikls karstumā ātri izplešas un var saplīst.

Mūsu saunas durvju klāsts sniedz dažādas iespējas, kur katrai saunai ir tieši tai piemērotas durvis.

 

Retrosaunanovet -mokki

 

Iekšdurvis atbilstoši interjeram

Ja vasaras māja ir mazliet lielāka par vienkāršu dārza māju, ir nepieciešamas arī iekšdurvis, un tad labākā izvēle ir dabīgā koka toņa vai beicēta koka durvis. Dabīgā koka durvis vienmēr radīs siltu un mājīgu sajūtu. Šim nolūkam iesakām, piemēram, Tradition sērijas durvis, kas ir masīvkoka durvis no dabīga priedes koka. Tradition sērijas durvis ir pieejamas gan neapstrādātas, tāpēc tās var apdarināt atbilstoši savām vēlmēm, gan lakotas ar caurspīdīgu vai baltu laku. Nolietotas koka durvis var slīpēt un labot, tādēļ tās kalpo gadu desmitiem.

Vasarnīcā ar modernāku interjeru iesakām izvēlēties izturīgas, no masīvkoka izgatavotas Unique Rustic sērijas iekšdurvis. Unique Rustic durvis var pasūtīt ar trim dažādiem beices toņiem: riekstkoka, pelēku vai baltu. Laba izvēle ir arī Stable masīvkoka konstrukcijas gludo durvju sērija, kuras apdares klāstā ir daudz dažādu krāsu un finierējuma risinājumu.

Unique _Rustic _332S_pahkina _mantykehysovi _miljoo 02_JELD_WEN

 

Unique _Rustic _341S_valkoinen _mantykehysovi _miljoo 01_JELD_WEN-mokki 

Unique _Rustic _348S_harmaa _mantykehysovi _miljoo 01_JELD_WEN-mokki

 

Unique _Rustic _337_pahkina _mantykehysovi _miljoo 01_JELD_WEN-mokki

 

JELD_WEN_lujalaakaovi _Steady _411_tammiviilu _tiiliseina -mokki

 

JELD_WEN_liukuovi _seinan _sisaan _Steady _411_tammiviilu _viherkasvit -mokki

 Mantyovi _51_3peilinen _valkolakattu -mokki

 JELD_WEN_Tradition _51_lapsi -mokki

 

JELD_WEN_Perinteinen _mantyovi _miljoo _55_pariovi _mokki

 

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.