Divviru durvis

Plašām durvju ailēm būs piemērotas divviru durvis un durvis ar paplašinājumu. Vērtnes divviru durvīm ir vizuāli vienāda izmēra. Durvīm ar paplašinājumu paplašinājums ir šaurāks par durvju aktīvo vērtni. Divviru durvīm un durvīm ar paplašinājumu kārba ir monolīta. Durvju aktīvā un pasīvā daļa ir piestiprināta pie kārbas. Paplašinājums var būt gan verams, gan neverams.

Divviru durvis = vērtne + vērtne

Divviru durvis bieži tiek izmantotas, lai nošķirtu priekšnamu no viesistabas vai dzīvojamās istabas. Atverot durvis, viegli panākt plašākas telpas izjūtu. Tāpat vizuāli telpu plašāku padara durvis ar lielāku stiklojumu. Atkarībā no telpas kopējā iekārtojuma un interjera, izvēlieties Trend vai Craft sērijas durvis. Šīs greznās durvis izrotās jebkuru viesistabu.

Durvis ar paplašinājumu = vērtne + paplašinājums

Ja durvju aile ir pārāk plata parastām durvīm un par šauru divviru durvīm, risinājums varētu būt durvis ar paplašinājumu. Paplašinājums ir  šaura durvju vērtne, kas tiek uzstādīta kopā ar parasto vērtni kopējā durvju kārbā.


Jums nepieciešama papildu informācija?

Skatīt iekšdurvju produktu klāstu
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.