Bīdāmās durvis

Bīdāmās durvis - ideāls risinājums telpām, kur katrs kvadrātcentimetrs ir svarīgs.

Izmantojiet visu telpu

Bīdāmās durvis sniedz lielisku iespēju izmatot visu grīdas platību. Atverot durvis, nav nepieciešama brīva platība. Mūsu bīdāmās durvis ir uzstādāmas paralēli sienai un to atvēršanai ir nepieciešama ļoti neliela telpas daļa.

Stereotipi

Mūsdienu dzīvesstila telpās pāreja no vienas telpas uz otru bieži ir visai nemanāma. Piemēram, pirmajā acu uzmetienā varētu šķist, ka dzīvojamā telpa un darbistaba ir apvienotas, tomēr, pateicoties bīdāmajām durvīm, telpas var ātri norobežot vienu no otras. Tāpat bīdāmās durvis var nodalīt guļamistabu no garderobes vai saimniecības telpas no vannas istabas.

Nojauciet šķēršļus

Remontējot istabu vai mainot istabas interjeru, bieži vien nākas saskarieties ar šķērsli - brīvas vietas trūkumu. Ir jārēķinās ar durvju atvēršanai nepieciešamo vietu. Ja izmantojat bīdāmās durvis, to funkcionēšanai nepieciešams pavisam nedaudz brīvas vietas, un telpa iegūst vairāk plašuma.

 

 


Jums nepieciešama papildu informācija?

Skatīt iekšdurvju produktu klāstu
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.