Saunas stikla durvis - drošas un modernas

Sauna mūsu mājās ierasti ir miera osta. Eleganti iekārtota sauna ar skaistām durvīm rada viendabīgas telpas izjūtu. Saunas stikla durvis neietekmē ūdens šļakatas. Arī straujās temperatūras svārstības šīs durvis neietekmē. Tieši tādēļ šāda veida durvis iecienījuši lielākā daļa mājīpašnieku.

Saunas stikla durvis - mūžīgā klasika

Saunas stikla durvis bez zīmējuma ir izplatītas lielākajā daļā saunu. Šāda dizaina durvis ir piemērotas gandrīz visām saunām. Produktu sortimentā ir pieejami saunas durvju komplekti ar caurspīdīgu, pelēku vai bronzas stiklu.

…drošība pirmajā vietā

Saunas stikla durvis izgatavotas  no rūdīta 8mm bieza stikla. Caurspīdīgas durvis un durvis bez zīmējuma ļauj saskatīt otrpus durvīm notiekošo un ļauj izvairīties no nevajadzīgam sadursmēm.

Dažādi rokturi

Durvju standarta komplektācijā iekļauts apaļš koka rokturis, kas izgatavots no tāda paša materiāla kā durvju kārba. Iespējams pasūtīt arī rokturus ar frēzētiem rakstiem, vertikālu vai horizontālu koka rokturi. Visi šie rokturi ir nopērkami tikai kopā ar durvīm.


Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.