1440x528_3

Par JELD-WEN Europe

JELD-WEN Europe ir vadošais piegādātājs Eiropas durvju tirgū. Ar savām durvīm mēs cenšamies apmierināt klientu vēlmes un vajadzības visā Eiropā. Mūsu sortimentā ietilpst standarta durvis, augstas kvalitātes ekskluzīvās durvis, durvis pēc klientu individuālajiem pasūtījumiem un projektu durvis.

Īpašu uzsvaru liekot uz attīstību, ražošanas un mārketinga risinājumiem katrā tirgus segmentā, mēs uzturam savu lielāko vērtību - uzticamību. Tieši tādēļ mēs ražojam savu produkciju ar solījumu "UZTICAMĪBA reālajai dzīvei" ("Reliability for real life").
Uzņēmumā JELD-WEN Europe mūsu uzticamības kredīts ir pamatots ar savlaicīgumu, kvalitāti un atbilstību.

Vairāk par JELD-WEN Europe un JELD-WEN organizāciju www.jeld-wen.com

 

Mūsu sortimentā ietilpst iekšdurvis, ārdurvis, bīdāmās durvis, skaņu slāpējošās durvis, drošās durvis, ergonomiskās durvis, tērauda durvis un durvis, kas izstrādātas pēc īpašiem klientu pieprasījumiem.

Šodien mūsu filiālēs Løgstør, Randers, Herning un Sdr. Felding  strādā vairāk nekā 600 darbinieku. Filiāles Løgstør un Herning specializējas standarta durvju ražošanā, bet filiāle Randers specializējas tērauda durvju izstrādē. Savukārt ražotne Sdr. Felding galvenokārt nodarbojas ar projektu durvīm.

JELD-WEN Eesti AS Rakvērē esošā ražotnē, kur strādā vairāk kā 700 darbinieku, tiek ražotas masīvkoka durvis un kārbas. Rakverē atrodas arī loģistikas centrs, kas apkalpo visas Baltijas valstis. Sortimentā ir iekšdurvis, bīdāmās durvis, saunas durvis, balkona durvis, ārdurvis un vasarnīcu durvis.

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.