Ilgtspējība

JELD-WEN tiecas būt nozares līderis ar ekoloģiski atbildīgu darbību un produktiem. Mēs esam apņēmušies vēl vairāk darboties ilgtspējīga biznesa izveidošanā, vēl saudzīgāk izturoties pret dabu. Tas skar katru mūsu organizācijas aspektu un nosaka mūsu pieeju energoefektivitātei, gaisa un ūdens emisijām un iekštelpu gaisa kvalitāti.
Mūsu vēlme darboties ilgtspējas ietvaros tiek atspoguļota arī attīstot videi labvēlīgus produktus. Lai to panāktu, mēs īstenojam materiālu atkārtotu pārstrādi un atjaunojamās enerģijas pamatprincipus, kā arī aizvien lielāks apjoms mūsu materiālu nāk no ilgtspējīgiem avotiem.
Visi mūsu darbinieki ir apņēmušies atbilst vides un cilvēciskās labklājības likumiem. Katrs mūsu cilvēks dalās savās idejās par to, kā rast videi pēc iespējas labvēlīgākus risinājumus. Mēs cenšamies katru dienu dzīvot, ievērojot mūsu kompānijas pamatprincipus un korporatīvo atbildību - gan ražojot savu produkciju, gan paužot savu rīcību.

Mēs uzturam ilgtspējīgu, atjaunojamu koksnes ieguves politiku un lepojamies ar to, ka nesen saņēmām FSC® (Forest Stewardship Council®) un PEFC™ sertifikātus par atbildīgas mežu apsaimniekošanas veicināšanu.

 

 

 
FSC Lv Small   Pefc Logo Lv Small

Visas JELD-WEN Durvis Eiropā atbilst ES Kokmateriālu regulai, kas stājās spēkā 2013. gada martā, un kuras mērķis ir ierobežot tirdzniecību ar nelikumīgi iegūtiem kokmateriāliem.

 

FSC sertifikāts

PEFC sertifikāts

Produkti, kas atbilst sertifikātam.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.