JELD-WEN uzņēmums pieņem jaunos ES Noteikumus par kokmateriāliem

Tā kā JELD-WEN ir uzņēmums, kas savas pamatdarbības veikšanā ražošanai izmanto koksni,  tas apzinās ilgtspējīgās ražošanas piegādes ķēdes svarīgumu. Lai atbalstītu šo ideju, visas JELD-WEN uzņēmuma durvis Eiropā atbilst jauno ES Kokmateriālu noteikumu prasībām, kuru mērķis ir apkarot nelikumīgo kokmateriālu ieguvi. Šie Eiropas Savienības noteikumi, kuri stājas spēkā kopš 2013. gada martu, visiem uzņēmumiem, kuri strādā ar kokmateriāliem, kā obligāto pienākumu nosaka dokumentēt izsekojamību ar uzticamības pārbaudes sistēmas palīdzību, kurā reģistrē izsmeļošo informāciju par aizdomīgajiem kokmateriāliem (strīdīgiem kokmateriāliem).

2012. gadā JELD-WEN uzņēmumam tika piešķirts sertifikāts gan par PEFC (Mežu sertifikācijas apstiprināšanas programma) un FSC™ (Mežu uzraudzības padome™) par ķēdes uzraudzību un kontrolēto koksni. Šie sertifikāti aptver JELD-WEN uzņēmuma darbību Eiropā. Pērkot koksni, kura ir sertificēta pēc šīs shēmas, JELD-WEN uzņēmums sper lielu soli pareizajā virzienā, strādājot ar  izsekojamības un uzticamības pārbaudes sistēmu.

Jens Bach Mortensen, JELD-WEN Eiropa Ģenerāldirektors komentēja šo situāciju šādi: "JELD-WEN uzņēmums atbalstīja gan FSC, gan PEFC, pateicoties mūsu Lielbritānijas un Francijas ražotnēm, kuras piedāvāja sertificēto produkciju daudzu gadu garumā. Mēs esam priecīgi, ka varam paplašināt sertificēto ražotņu skait, iekļaujot tajā visas mūsu Eiropas ražotnes, sākot no Somijas Ziemeļos līdz Francijai dienvidos. Ir ļoti svarīgi, ka mūsu klienti ir pārliecināti, ka pēkot mūsu durvis, apzinās, ka mēs pilnībā pievēršamies ilgtspējīgās ražošanas prakses ievērošanai. Tā nav vienīgā pareizā lieta, kas ir jādara, taču mūsu nākotnes panākumi kokmateriālu produkcijas ražošanā ir no tā atkarīgi".

JELD-WEN uzņēmuma jaunā reklāmas kampaņa, kura vēršas plašumā visā Eiropā, par savu mērķi ir izvirzījusi celt gaismā jautājumu par produktu kas ir ražots no legāli iegūtas koksnes. Šī kampaņa tiks īstenota ar vadošo arhitektu un tirdzniecības žurnālu palīdzību, kā arī materiāli tiks publicēti preses izdevumos, kuru mērķauditorija ir mājīpašnieki.

 

JELD-WEN ir vadošais durvju ražošanas uzņēmums, kurā strādā gandrīz 20 000 cilvēku un kurš darbojas ASV teritorijā, kā arī vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē. JELD-WEN Eiropas centrālais birojs atrodas Løgstør, Dānijā, un uzņēmumam ir ražošanas, izplatīšanas un pārdošanas ražotnes Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Lielbritānijā, Francijā, Somijā, Latvijā, Igaunijā, Austrijā, Ungārijā, Vācijā un Šveicē.

 

FSC licences kods: FSC-C106039
PEFC licences kods: PEFC/04-31-1264

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.