JELD-WEN Eiropā

JELD-WEN Europe ir daļa no ASV esošā uzņēmuma JELD-WEN, Inc., kas ir viens no pasaulē vadošajiem uzņēmumiem augstas kvalitātes iekšdurvju, ārdurvju, verandu durvju, logu un kāpņu izgatavošanā un izplatīšanā.

Galvenais administratīvais centrs atrodas Dānijas pilsētā Løgstør. JELD-WEN Europe ir tirdzniecības pārstāvniecības vairāk kā 15 Eiropas valstīs un ražotnes - 12 valstīs. Kopumā šeit strādā vairāk nekā 6000 darbinieku. Viena no lielākajām JELD-WEN vērtībām ir labas, ciešas un stabilas attiecības ar mūsu klientiem, tādēļ par savu galveno uzdevumu uzskatām klienta prasību un vēlmju apmierināšanu un konkurētspēju tirgū.

 

JELD_WEN_Euroopan_toimipaikat

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.