Karjera

Cilvēku resursi jeb mūsu darbinieki ir svarīgākais elements JELD-WEN Europe tālākajā attīstībā. Mēs vēlamies piesaistīt, attīstīt un noturēt talantīgus un prasmīgus cilvēkus, kas izrādīsies īstajā laikā un īstajā vietā esošs kapitāls.

Pievienojoties JELD-WEN Europe, Jūs strādāsiet izaicinājumiem pilnā vidē, kurā nerimst attīstības un virzības gars un kur gandarījums par paveikto ir augstā vērtē. Vēlamies, lai visās valstīs, kur darbojas JELD-WEN, tas tiktu uzskatīts par atraktīvu darba vietu.

 

Ja arī šobrīd nevaram piedāvāt Jūsu profilam atbilstošu amatu, aicinām atsūtīt mums savu pieteikumu uz adresi cvaizkraukle@jeld-wen.biz.

 

Houkutteleva_tyopaikka_teaser

Atraktīva darba vieta

Tyonkuvat_teaser

Darba profili

Avoimet_tyopaikat_teaser

Darbs Latvijā

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.