Mērķis, Vīzija & Vērtības

KĀ VIENOTA GLOBĀLA KOMANDA MĒS …

 

Arvo1

VEIDOJAM UZŅĒMUMUS ĒTISKI UN DROŠI

Mēs darām to, kas ir pareizi. Nekam nav prioritātes pār drošību. Korporatīvā atbildība mūs vada, un mēs darbojamies godīgi un ar cieņu viens pret otru un visiem, ar kuriem mēs strādājam.

Arvo2

IEGULDĀM CILVĒKOS

Pasaules līmeņa kompānija sākas ar pasaules līmeņa komandu. Mēs cenšamies piesaistīt un noturēt lieliskus cilvēkus. Mēs nodrošinām izaugsmes iespējas, kas dod labumu mūsu darbiniekiem un pozitīvi ietekmē viņu ģimenes un sabiedrību.

Arvo3

IEDVESMOJAM KLIENTUS AR INOVĀCIJĀM

Mēs sniedzam saviem klientiem vislabāko, kad mēs klausāmies un mācāmies no viņiem. Sadarbojoties mēs izstrādājam un piegādājam izcilus produktus, kas atbilst pašreizējām vajadzībām, paredzam nākotnes vajadzības un pārsniedzam cerības.

Arvo4

PILDĀM SAVUS SOLĪJUMUS

Uzticamība ir būtiska mūsu produktiem un mūsu attiecībām un virza mūs konsekventi pildīt savas saistības.

Arvo5

PILNVEIDOJAMIES KATRU DIENU

Mēs nenogurstoši sasniedzam izcilību. Mūsu uzsvars uz pastāvīgiem uzlabojumiem stimulē inovācijas, virza mūsu nozari un sniedz vērtību mūsu klientiem, partneriem, investoriem un darbiniekiem.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.