Vēsture

JELD-WEN tika dibināta 1960. gadā, kad amerikāņu uzņēmējs Ričards Vendts (Richard Wendt) iegādājās Oregonas zāģētavu ar 15 darbiniekiem. Šodien kompānija ietver 22 valstis Ziemeļamerikā, Eiropā un Austrālijā. JELD-WEN sastāv no aptuveni 150 struktūrvienībām un nodrošina darbu vairāk kā 20 000 cilvēkiem.

2010. gadā JELD-WEN atzīmēja pirmos 50 darbības gadus, visā pasaulē organizējot pasākumus vietējām sabiedrības kopienām un saviem darbiniekiem.

JELD-WEN savu darbību uzsāka gandrīz 100 gadus pēc tam, kad pirmais no Vendtu ģimenes senčiem pameta Meklenburgu Vācijā, lai dotos pasaulē jaunas dzīves meklējumos, tādēļ iespējams, ka JELD-WEN atgriešanās Eiropā ir likumsakarīga.
JELD-WEN uzsāka darbību Eiropas tirgū 1993. gadā. Kopš tā laika JELD-WEN ir paplašinājusies un ietver visus zināmākos nozares zīmolus kontinentā. 2006. gadā JELD-WEN iegādājās Dānijā bāzētu kompāniju Vest Wood, kas ir viens no vadošajiem durvju ražotājiem Eiropā.

Kopš 2012. gada visi JELD-WEN Europe produkti tiek pārdoti ar vienotu JELD-WEN zīmolu. Pirms tam JELD-WEN Europe bija pazīstams ar dažādiem zīmoliem, kas pārstāvēja dažādas valstis: Swedoor Skandināvijā, Dana Austrijā, Kellpax Šveicē un Moralt, Wirus un Kilsgaard Vācijā.

 

 

Maailmankartta

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Ja piekrītat to izmantošanai, noklikšķiniet šeit, lai turpinātu. Pretējā gadījumā, iespējams, vēlēsieties izlasīt mūsu Sīkfailu politiku šeit un uzzināt, kā bloķēt vai atspējot sīkfailus. Sīkfailu atspējošanas rezultātā šī tīmekļa vietne var nedarboties pareizi, un jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt atsevišķām zonām.